Nieuws:

Dit is een backup van het oude forum, bedoeld als naslagwerk.



-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Harry

#1142
Axolotls (Ambystoma Mexicanum) / Re: koperen axolotls
januari 16, 2007, 05:30:57 PM
ik laat ze komen van salamanderland.at
#1143
Beste jeffrey triturus dobrogicus mocht je eerst zonder papieren houden, mmaar sinds f\de toetreding tot de europese gemeenschap valt deze soort ook onder artikel 13, wat inhoudt dat je een administratie moet bijhouden en de herkomst moet kunnen aantonen. Vraag daarom alsnog papieren van degene van wie je ze hebt. Stuur hem een mail en laat hem de overdrachtsbewijzen in 2-voud invullen van deze website en ondertekenen. Eentje is voor de verkoper en de andere voor de koper.

Waarschijnlijk heb je de dieren aangeschaft toen er nog geen papieren nodig waren.

groet

Harry
#1144
ja, maar ook bij eieren moeten papieren. De wetgeving omtrent het verzenden per koerierdienst van eieren en dieren wordt momenteel uitgezocht.
#1145
Axolotls (Ambystoma Mexicanum) / Re: koperen axolotls
januari 15, 2007, 08:26:45 PM
Kijk maar ff op de site
#1146
Errst plant met eieren in natte watten dan het geheel in een plastic zak en dan in een dicht bakje . goed dichttapen, dat weer in een plastic zakje en dan in bubbeltjes envelop versturen

#1147
Axolotls (Ambystoma Mexicanum) / koperen axolotls
januari 15, 2007, 04:48:21 PM
Ik krijg eindelijk van iemand 5 koperen axolotls. Deze hebben genen, dat uit 2 koperkleurige de helft goud wordt en de andere helft koper.